| deyutz95 a întrebat:

Am o cartela noua Vodafone cu nr, as vrea sa stiu cum schimb din optiunea din minutele primite sa am credit

3 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Daca optiunea s-a activat deja, nu mai poti face nimic. La activarea cartelei trebuia optat pentru minute sau credit.

| deyutz95 explică (pentru Itanul):

Cum? cartela vina din magazin cu minute, inca nu am activato, eu vreau sa stiu daca pot sa schimb minutele pe credit

| Itanul a răspuns (pentru deyutz95):

Din ce imi mai amintesc, cand pui cartela in telefon te intreaba prima data daca vrei optiunea sau doresti credit. Sa fii foarte atent la mesaje. Insa, e bine sa citesti si brosura pe care ai primit-o odata cu cartela, chiar inainte de a pune cartela in telefon.