| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Dupa ce HTC One a primit android 4.4.2, mai urmeaza alt update? Adica. am vazut ca design-ul este schimbat la Androit 4.4(KitKat), dar la 4.4.2 nu este. si as vrea sa stiu daca o sa am si eu acel design pe HTC One-ul meu. happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OmGlOl23 a răspuns:

Sunt anumite teme pentru el ca sa arate ca 4.4 dar o sa apara si update-ul oficial! Si eu astept de ceva vreme pentru Galaxy S2 dar sunt multumit de 4.0 deocamdata!