| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

Pot descarca aplicatii din google play prin 3G? Am destui mega(1700 mb), iar semnanul e tot timpul la maxim(H+) dar nu se descarca nimic. Apare "Se decarca..." si dupa nu se mai intampla nimic. Cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

Poate e de vina semnalul chiar daca e full e de calitate proasta. Eu sunt pe digi si nu am cine stie ce viteza dar merge. Descarca prin WIFI speedtest.net de pe google play apoi da drumul la date, intra in aplicatie apoi apesi BeiginTest si o sa iti spuna ce viteza ai.

| Robert_Mocanu_1996 explică:

Am viteza la net prin date de 5.5mb/s