| tulipenoir1996 a întrebat:

Am o problema : am Samsung Galaxy Mini, si tin sa mentionez ca nu am instalat mai nimic pe el, si am memorie, insa azi, deodata mi-a aparut la notificari ca nu mai am memorie si ca nici memorie pentru mesaje nu mai am(aveam mai putin de 50 de mesaje); si l-am inchis, iar dupa ce l-am deschis mi-a aparut ca trebuie sa bag o parola, pe care NU o stiu! straight face... are cineva vreo idee ce as putea face?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, s-a produs ceva eroare şi îţi cere datele contului Google ( cu care a fost "activat" telefonul ).

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu metodele explicate la linkul :
http://www.hard-reset.com/samsung-gt-s5570-galaxy-mini-hard-reset.html

http://www.resettoo.com/......ry-setting

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la orice Service.

Toate cele bune.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. se actualizeaza gmailul, emailul, hartile, softwearul si multe aplicatii preinstalate automat. sterge toate mesajele si pozele, melodiile si vezi cum merge dupa.