| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU
aveam telefonul inchis cand am primit un mesaj si cand l-am deschis mi-a aparut sus la notificari mesajl insa cand dau click pe el ma duce la "Atingeti pentru a compune" adica ma duce acolo unde trimit eu mesaje
de asemenea imi apare jos la plic cifra 1 insa cand dau pe plic imi zice Nici o conversatie
e stresant , decateori pornesc telefonul imi apare sus mesaj si jos cifra 1 la plic insa nu gasesc mesaju in plic iar sus la notificari daca dau Golire , ramane jos cifra unu iar daca dau pe mesaj ma duce la trimite mesaj , ce as putea sa fac?
telefonul meu e samsung galaxy gio

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Cauta la social hub deschidel de acolo mesajul