| Desembra133 a întrebat:

Am o problema, cand ma suna cineva nu primesc apel, spune ca sunt ocupat sau ceva, cum rezolv?

2 răspunsuri:
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Te duci in setări și veZi dacă ai telefonul dat pe mod avion sau dacă îl ai dat pe nu deranjati sau poate ai blocată acea persoana. Funda

| Desembra133 explică (pentru AlYouNeedToKnow):

Nu am modul avion activat, poersoana aceea nu are cum sa o fi blocat, mai ales ca patesc asa la mai multi, iar modul nu deranjati nu e activat, nu-mi amintesc sa fi umblat pe undeva sa o fi activat