| Hunyadi_Paul_1997 a întrebat:

Am o problema cu iphoneul. Apare pe ecran cateva secunde marul de la Apple dupa care se stinge usor si apare iar din nou, tot asa face de azi dimineata. Daca il pun la incarcat, tot asa face. I am facut softul in itunes si tot asa apare! O idee ce ar putea avea? Gen : http://4.bp.blogspot.com/......-Logo.jpg. multumesc

2 răspunsuri:
| sammy7 a răspuns:

Sa virusat dul intr-un servis asa a facut si al meu eu am iphone 5s si am fost cu el in servis si a mers dupa.

| MarianaNiculescu a răspuns:

S-a stricat sau s-a blocat. Poti sa te duci la un meserias sa vada ce are