| Waly_Valentin_1997 a întrebat:

Am o problema cu tableta! Cand joc jocuri cu masini m-i se blecheaza sensorul pe stanga si nu mai pot face curba. Asta se intampla la toate jocurile cu masini. La templerun merge! Ce pot s-ai fac?

Răspuns Câştigător
| ScurtelEDoctor a răspuns:

Asa ti-a facut tot timpul? Da-i un restart, vezi daca merge.Incearca o recalibrare la senzor din setari sau o revenire la setarile din fabrica

1 răspuns:
| RaspundLaOricePrieteniVaPup a răspuns:

Pai, depinde cum tii tableta...Trebuie sa o tii ridicata in sus altfel senzorul nu functioneaza... Funda? big grin