| Arh123 a întrebat:

Salut am si eu o problema la laptop tastatura actioneaza cu 5 mini sec dupa ce apas de ex la jocurile cu masini cand iau curba nu o iau dinainte dupa ce apas ea ea curba cum fac sa mearga perfect?

Dau

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai latenta din cauza resurselor slabe. Este o banuiala, nu o certitudine!

| rares80gold a răspuns:

Doamne fereste, scuze, dar pentru 5min sec te plangi pe TPU. Oricum ia-ti o tastatura care costa peste 40 de lei sau chiar daca vrei performanta ia-ti o tastatura A4TECK X7