| Ghionea_Mihai_1989 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu.Este un Vodafone 875, si de ex., cand vreau sa scriu mesaje de obicei il intorc pe orzontala.De ieri sau alaltaieri nu mai merge.Si nu merge nici sa il mai inclin la Templerun si jocuri de genul.Sunt speriat.Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

Azi am rezolvat aceasta problema,nu stiu de la ce s-a intamplat dar eu am dat revenire la setarile din fabrica si totul este ok acum, dar sa stii ca daca revii la setarile din fabrice iti va sterge tot ce ai pe telefon aplicatii/contacte/msj/poze etc.
ca sa revii la setarile din fabrica: intri la SETARI/Creati copie rez. si reset/ si ultimul este revenire la setarile din fabrica, telefonul isi va da restart singur si totul iti va merge, succes si nu te speria ca nu ai nimic la telefon, eu azi am avut la fel si am rezolvat si in setari nu am gasit nimic legat de s enzor in aplicatii sau rotire

3 răspunsuri:
| yuliansch a răspuns:

Trage "perdeaua" de la desktop si acolo ai optiunea rotire ecran. Trebuie doar activata.

| malina14 a răspuns:

Probabil ca trebuie sa umbli la setari la telefon funda?