| sEusebiu a întrebat:

Am o problema cu telefonul.Ii Samsung Ch@at si eu pot suna de pe el dar daca sunt sunat se inchide si se reporneste automat ce ii cu el? Daca il duc la reparat ma va costa mult? PLZ help.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| ingerashyulyana a răspuns:

Du-te cu el la reparat. Si intreaba cat costa ca sa il repari. Daca iti convine pretul il lasi acolo daca nu il iei acasa. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| sEusebiu explică:

Eu doream sa ii stiu ce problema are si daca o pot repara sinur dar noah. Funda oricumwinking tongue