| Amelia94 a întrebat:

Am un telefon Samsung si nu inteleg de ce uneori mi se inchide si se reporneste. am mai avut un Samsung inainte dar model diferit si avea aceiasi problema!

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta la un Nokiawinking am resoftat, si tot degeaba. pana la urma am constatat ca bateria este de vina. dupa aproximativ 1 zi aproape 2, se inchidea si se deschidea singur, sau de multe ori ramanea inchis. alta cauza, poate fi de la caldurawinking daca il folosesti foarte des si este foarte cald, posibil sa se supraincalzeasca si sa se inchida/redeschida singur.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pentru ca Samsung o suge.

| Slavian a răspuns:

Salut,
Pot fi multe cauze, cel mai bine este sa te duci la un service de telefoane, daca ai garantie si mai bine!
Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie de la soft.incearca sa il actualizezi.