| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...de fiecare data cand ma suna cineva zice ca nu sunt disponibil, dar cand cineva il suna pe fratele meu ( avem cartela din aceeasi zi ) ii suna imediat tel. Amandoi suntem pe modul de retea,, LTE/3G/2G (conectare automata ) ce pot sa fac sa rezolv?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ai probleme cu telefonul sau chiar cu cartela. Ce conteaza ca le-ati luat in aceeasi zi?

| sir sanjei a răspuns:

Schimba cartela.
Poti sa incerci sa bagi cartela ta in telefonul lui si sa te apeleze. Daca problema persista e de la cartela.
Eu am patit la fel cu 2 cartele Orange.