| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Eu stau la tara si nu imi merge 4g foarte bine ( am doar o linie si sunt pe modul de retea LTE/3G/2G ( conectare automata) si am mari probleme pentru ca pe acest mod, eu avand doar o linie, pentru ca nu pot prelua apeluri ( la prieteni apare ca nu sunt disponibil). Asadar, in viitor poate aparea modul de retea 4G cu care sa am semnalul full cum am pe 3G si sa am viteza de net mare?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

In mediul rural, in unele regiuni, nici macar nu este semnal pe 2G, dar tu ai pretentii pentru 4G! happy
Telefonia mobila se dezvolta intai la oras.winking
Mai dureaza pana ne vom bucura de aceleasi beneficii si la sat. big grin