| Lm10 a întrebat:

Am o problema mareeeee! am un LG OPTIMUS 2X si am pus un am pus un cod de siguranta(un model) l-am uitat si dupa prea multe incercari, imi spune sa introduc contul google, cand il introduc, imi spune ca parola sau numele de utiliizator sunt invalide. ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| bushyalex a răspuns:

Incearca o resetare generala. daca uitate pe net cu intri in recovery si dai clear data

1 răspuns:
| ThEsAvAnT a răspuns:

Te duci cu elefonul de unde ti la-i luat si sau la un magazin de raparat telefoane si spui sa til resofteze sau sa til reinitializeze cei dea colo vor stii ce sa faca