| Alu a întrebat:

am si eu o problema cu un LG optimus one.Am bagat un model de blocare la care i-am epuizat incercarile si imi cere contul si parola de la google care le-am uitat. Ajutor pls!

Răspuns Câştigător
| kozzmyn a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema ca tine si am dat acolo unde scrie" recuperare parola " sau " am uitat parola" si o sa primesti un Email cu schimbarea parolei pe adresa care ai bagat-o cand ai facut contul pentru android.Iti urez Multa BAFTA!