| TinKodeJr a întrebat:

Am o problema sad. un prieten are un Huawei(nu stiu exavt modelul) si cand si l-a cumparat i-a dat un card de memorie.a folosit cardul in telefon..etc.ieri l-a formatat.a bagat muzica pe el si l-a folosit intr-un modulator(cardul pus intr-un adaptor) la masina.cand a bagat cardul inapoi in telefon nu l-a mai citit si nici nu poate fi formatat. putin ajutor? vreau sa formatez cardul sa-l puna in telefon

1 răspuns:
| Anonim693 a răspuns:

Instaleaza un driver pentru telefon ca sa citeasca cardul. Probabil in timpul formatarii s-au sters si ce nu trebuie printre care si driverele de genu.