| Gmcc a întrebat:

O problema sad! Am un card MicroSd(4gb) pe care l-am avut in telefon cu muzica! Intre timp mi-am cumparat un modulator si acel card l-am bagat intr-un adaptor si apoi in modulator! Totu bine functioneaza fara o problema! Cand il bag in laptop sa-mi bag muzica imi zice ca are protectie si nu pot sa pun muzica pe el! Cum dau acea protectie jos! Ps:nu am activat nici o protectie absolut nimic! Funda!

1 răspuns:
| S3by23 a răspuns:

Incearca sa intrii in el cu click dreapta si explore sau autorun.