| manton a întrebat:

Am o tableta e-boda a380 si am uitat parola, cum pot sa o formatez sau sa o pot debloca?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

1.Inchizi tableta
2.Astepti cateva secunde
3.Tii apasat in acelasi timp pe butonul de unde deschizi tableta(butonul Power) si butonul de unde dai volumul mai incet(nu de unde dai mai tare), trebuie sa iti apara o imagine neagra cu scris albastru (mai depinde si de tableta), dar oricum sunt aceleasi optiuni. Din tastele de volum alegi,, wipe data/factory reset'' si apesi butonul Power, dupa care misti tot din tastele de volum si te duci la,, reboot system now''. Gata, cand o sa se deschida tableta nu o sa iti mai apara nici o parola. FUNDA?

4 răspunsuri:
| Nomadu a răspuns:

Am si eu o tableta a380, am urmat pasii si nu reusesc!

| galbenuio a răspuns (pentru Nomadu):

Si eu am un telefone e-boda sunny v38 si am executat pasii de mai sus si mi-a aparut o imagine neagra si un scris albastru dar era in chineza ce fachappy

| Kelemen_Alex_1997 a răspuns:

Pentru E-boda A200 ce trebuie sa fac? big grin