| Maiprostcaadutu a întrebat:

Am primit o cartela de la un prieten si are pe nea niste mb si 100 min Italia, vreau sa reincarc dar nu am bani acum si pana expira optiunea asta vreau sa stiu daca pot transforma min de Italia in min de Romania, sau macar spuneti-mi daca stiti cum sa-mi fac credit de bip gratis, era o chestie suni la *100# sau ceva de genu, nu mai stiu... Funda:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cartela Vodafone dezactiveaza extraoptiunea si bagati credit nu poti sa transformi minute Italia in minute Romania sau cv de genu