| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un MMS de la unu ce voia sa imi cumpere telefonul nu ne-am inteles la pret i-am spus ca fara 250 de lei nu il pot da si i-am dorit o zi faina dupa cateva minute imi trimite un MMS cu un link dar nu as vrea sa il accesez ce ar putea fi? are rost sa accesez linkul sau sa sterg mesaju?

9 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu e mai ok sa sterg mesaju? cred ca din semn de razbunare l-a trimis

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi o idee bună!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur ca il poti sterge, dar puteai sa il scanezi si gata. Poate e ceva util, cine stie.winking

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am rezolvat era vb despre altceva happy mersi oricum.

| anonimg a răspuns:

Pune link-ul aici ca ne descurcam noi cu el, si iti spunem despre ce este vorba.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Am rezolvat o zis ca mi o trimis ceva cu un tel care costa cat imi dadea el pe el happy mersi oricum man

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dacă a dat un link cu un virus?
tongue

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Asa ma gandesc si eu