| TimariuBianca a întrebat:

Am primit un Samsung S23 ultra. Când folosesc Youtube premium și blochez telefonul mi se oprește redarea melodiei la un moment dat. Iar după ce deblochez telefonul mi se resetează aplicația. Am încercat să o dezinstalez și să o instalez iar dar tot așa se întâmplă. Plătesc în fiecare lună Youtube premium și nu pot asculta doar dacă stau pe aplicație și nu blochez telefonul.Cum aș putea să remediez situația?

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

Umbla la setarile de "battery saver" sau "power management". Setează in asa fel incat sistemul de operare sa nu inchida aplicatia Youtube atunci cand ea rulează pe fundal.

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Vezi sa ai bifat in setările de Youtube background play.