| CreEppY a întrebat:

Am primit un telefon now printr-un abonament IPA, ceva chestie de a politistilor, acolo lucreaza tatal meu, si nu am pus cartela pe care este abonamentul, ci pe cea veche, si folosesc wireless-ul meu. Ar putea sa vada cei de la IPA ce fac eu pe internet? Nu m-as simti prea bine sa mi se afle toate adresele mele. Mersi!

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Nu au voie fara ordin judecatoresc, plus ca ce faci tu pe net nu stie nimeni, doar google in cazul unorawinking