| Loster_Andrei_1996 a întrebat:

Am root-at telefonul din greseala ( Samsung galaxy s4) si vreau sa-l fac cum a fost inainte. Nu ma pricep, am incercat si nu am reusit. Dau funda celui care ma ajuta sa-i dau unroot.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Metoda pe care ai folosit-o la root se foloseste si la unroot. Asta daca ti-a reusit root, daca nu, service si resoftare.

| Loster_Andrei_1996 explică (pentru horia2012):

Am reusit sa gasesc raspunsul, dar de ce cand conectez cablul de date de la telefon la pc la incarcare imi arata -60% in loc de 60%, e valabil si la incarcat iar culoare baterii telefonului din verde s-a facut alba in rest totul e la fel, chiar e mai rapid decat. Acest lucru nu l-am mai intalnit la niciun telefon vreodata, se incarca normal doar ca imi arata cu - la incarcare.

| horia2012 a răspuns (pentru Loster_Andrei_1996):

Nu spui daca ai reusit sa revii la varianta originala. Presupun ca nu. Nici eu nu am intalinit asa ceva, dar din ce m-am informat pe alte site-uri ar putea fi de la update. Celelalte iconite au ramas la fel? Oricum, daca se incarca nu e nicio problema,
e o problema legata de grafica.(afisaj).

| gelu1970 a răspuns:

Root din greseala nu se face.

| piciu25 a răspuns:

Http://galaxys4root.com/......letely/... sper sa iti fie de folos