| yanny2112567231312 a întrebat:

Am Samsung S3, și din greșeală am șters pozele as putea sa le recuperez cumva? Help please!

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

In mod notmal, avand un android ca si S3, google face copie de securitate automata de pe fotografii si video, in contul tau google. Aolicatia cu care poti sa vezi cred ca romaneste se numeste fotografii, e de la google. Instaleaz-o si daca nu gasesti fotofrafiile atunci macar acum configureaza copia de securitate. Ai acces la ele doar tu. Pe de alta parte da, ñe poto recupera de pe cartela de memorie sau de pw teñefob chiar daca au fost sterse, de exemplu cu programul recuva in windows. Conectezi cartela SD la calculator sau telefonul daca pozele erau pe memoria telefonului. Trebiie sa o faci cat mai repede, inainte de fi scris din nou spatiul unde se afla pozele pentru ca in acel caz nu le mai poti recupera.

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Ma tem ca nu poti sa le recuperezi. Doar daca ai apucat sa trimiti din ele pe facebook, messenger etc, doar asa. Imi pare rau.