| anonim_4396 a întrebat:

Am scapat telefonul pe jos (iphone 5s) si s a indoit /infundat marginea de aluminiu din colt. Chiar ieri voiam sa l duc la garantie deoarece am probleme cu semnalul si difuzorul am lasat totul pe azi din cauta timpului, acum lovit il mai primeste sau or sa zica ca din cauza aceasta s a intamplat?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare.No comment!

| lokytou a răspuns:

Am vazut multe intrebari care vorbesc despre iphonuri 5, 6, voi de unde aveti banii astia, sunteti bogati sau ce, iphonu costa enorm?