| Ioan333 a întrebat:

Am si eu nevoie de cineva care se pricepe la telefoane sa-mi spuna cum se resteaza telefonul Samsung galaxy y duos

8 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Pay tot la fel ca oricare Samsung, cauti la setari, undeva mai jos parca era, nu mai tin minte de cand n-am mai avut Samsung, dar daca iei tot la rand, sigur gasesti "revenire la setarile din fabrica" sau in engleza "return to factory settings" n-ai cum sa nu gasestiwinking

| MaxKiller911 a răspuns:

Intrii in setari si te uiti peste tot, ar trebui sa gasesti undeva Revenire la setarile din fabrica sau ceva gen

| alexmarton a răspuns (pentru MaxKiller911):

Nu ti-am zis. asa

deci. uitate peste video
fa ce face el. ca e foarte simplu.
http://www.youtube.com/watch?v=xtH6qfYLzrc

| alexmarton a răspuns:

Daca imi dai funda iti zic eu big grin

| alexmarton a răspuns:

De nu imi dai funda. teo traznit.

Tai apasat pe + si butonul din mijloc.
o sa ajungi intr-un meniu, alegi
wipe data/factory reset
restart si gata.
iata un video
http://www.youtube.com/watch?v=xtH6qfYLzrc

| Ioan333 explică (pentru alexmarton):

Daca-mi spui cum sal restez calumea ai funda

| alexmarton a răspuns (pentru Ioan333):

Ok iti dau privat

| alexmarton a răspuns (pentru Ioan333):

Da-mi idul cu privat si iti zic mota mo cum sa faci, sa ii dai hdd reset