| 1123456789 a întrebat:

Ce probleme trebuie sa aibe un telefon, iPhone-urile (6 in special) ca sa poata fii schimbate pe garantie? Si daca se intampla una din problemele de mai sus pot alege alta culoare a telefonului de exemplu?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Ei prima data o sa incerce sa ti-l repare.
Trebuie sa fie stricat ceva " mecanic " in interior cum ar veni.
Doar daca nu ti-l poate repara ti-l schimba. Atunci poti alege ce culoare poate alegi si alt iPhone 6 cu alta memorie si dai diferenta. Dar nu ti-l schimba doar daca nu il poate repara. Bafta.

1 răspuns:
| 1123456789 explică:

Mersi mult