| GreenArrow a întrebat:

Am un iPhone 4 si nu imi mai merge butonul Pornire/Oprire. Vreau sa stiu cat ma costa sa il schimb la un GSM (nu mai am garantie) si daca dupa ce il schimb voi avea probleme cu anumite functii ale telefonului.

Răspuns Câştigător
| Adisaaa a răspuns:

Te va costa 25-lei mie atat mi-a luat, acum o luna am avut aceeasi problema, si pana acum telefonul nu are nici o problema! Sper ca Te-am ajutat

1 răspuns:
| KostyCool a răspuns:

Daca nu iti merge du-te la service cu el. Costa max. 20 lei. Nu va afecta cu nimic. Doar nu schimbi tot telefonul, schimbi doar butonul! Sper ca te-am ajutat. Bafta!