| ioana2011 a întrebat:

Am si eu o întrebare! Cum pot sa blochez un număr de telefon de pe un Nokia Lumia 520? Dau Funda, mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| OVIDIUS79 a răspuns:

Setari --> filtru apel + SMS

5 răspunsuri:
| testoasa1 a răspuns:

Cauta in store o aplicatie numita Blacklist si poti aduca ce numar vrei sa respingi.

| ioana2011 explică (pentru testoasa1):

Costa bani toate aplicatiile

| Burnnin a răspuns:

Poti descarca Black List, poti bloca ce numar vrei tu si cate vrei chiar si numerele private.

| ioana2011 explică (pentru Burnnin):

Am căutat si nu prea am găsit, poti sa îmi dai linkul sau sa îmi spui cum se cheamă mai detaliat aplicatia?

| CrazyStupidLove86 a răspuns:

Pai cam la orice telefon, intri la setari, apeluri, respingere automata si acolo ar trebui sa scrii numarul. :*