| ciprianftw a întrebat:

Am si eu un Nokia c3 si cand intru intru in "Jocuri" se blocheaza 2 secunde, se stinge si dupa se aprinde. stie careva ce pot sa fac? Si nu imi spune-ti sa dau pe setarile din fabrica pentru ca nu stiu parola am incercat si 12345 si 00000 si nu merge si telefonul l-am luat la schimb nu din magazin. Dau funda la raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Faci codul acesta si ai dat reset la telu` tau!
http://www.youtube.com/watch?v=NnZvyKoJ2_I

2 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nu ii face nimic peste 1-2 luni isi revine asa a fost al meu cand am luat un joc care nu era bun

| 1flower a răspuns:

Ii intrebi pe ala cu care ai facut schimb sau trebuie sal duci la reparat ca asa am si eu si la dus la reparat