| bestia69k20 a întrebat:

Am si eu un s4 dar nu-mi arata mesajele trimise.Adica atunci cand intru intr-o conversatie nu-mi arata mesajele trimise(cu o zi inainte le vedeam)Dar cand intru in mesagerie sa vad cu cine am vorbit acolo imi arata, dar cand intru in conversatie nulaughing

Răspuns Câştigător
| ludlow a răspuns:

Intra la setari mesaje, restabileste setarile ca atunci cand a iesit din fabrica, daca nu merge restabileste setarile generale ale telefonului, daca nici asa nu merge ar trebui resoftat.have fun!