| LiviuBvB a întrebat:

De ce cand intru intr-o conversatie pe FB de acum un an, imi apar doar mesajele trimise de mine iar de la respectivul apare doar un loc liber, am citit pe mai multe site-uri ca nu se pot sterge mesajele indiferent daca dezactivezi sau stergi contul, aveti idee? As avea si eu nevoie sa sterg mesajele dintr-o conversatie

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"As avea si eu nevoie sa sterg mesajele dintr-o conversatie"
Mai bine zi "Doamne fereste!" :tongue

O să îți spun răspunsul:
Înseamnă că nu mai are cont de Facebook, dacă nu-i poți vedea mesajele. happy
Când o persoana decide să își steargă contul de Facebook, mesajele ei rămân unde sunt...
Dar când Team Facebook închide forțat (!) contul cuiva temporar (până la verificarea identitatii) sau definitiv din cauza încălcării regulamentului, mesajele celuilalt dispar, sunt INEXISTENTE pentru toți, vizibile vor rămâne doar mesajele celorlalți către el.
Acesta e răspunsul...

Dacă vrei ca mesajele tale să dispara definitiv, roagă-ți mai multi amici sa iti raporteze contul...

| LiviuBvB explică (pentru floresdemayo):

Multumesc, ai idee ce motive ar fi pentru blocarea contului? adica pentru a putea sa-mi dea cineva Raport? Ca am inteles ca nu se poate fara un motiv intemeiat

1 răspuns: