| Cristi_Blondu_1997 a întrebat:

Am si eu un telefon Nokia 2700 si nu imi mergea bluethootu si am dat ressoftare prin intermediu NOKIA SOFTWARE UPDATE si mi s-a blocat am scos cablul de date si acum numai mi se aprinde ce ar trebui sa fac sau ce problema credeti? ca are cel care scrie PRIMESTE FUNDA. happyVa rog mult ajutati-ma

2 răspunsuri:
| OutLandeR a răspuns:

Mai incearca o data sa il instalezi ca poate nu a fost instalat bine,, alta idee nu am, dar totusi sper ca te-am ajutat

| Cristi_Blondu_1997 explică (pentru OutLandeR):

Da pai asta e si problema l-am bagat din nou dau sa aprind telefonul si mi se aprinde apare pe ecran alb si se opreste...