| SergiuChiosea a întrebat:

Am sters niste fisiere de pe telefon mobil din calculator si imi trebuie numaidecit acel fisier
pot sa-l recuperez?
cum?
ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| miley1004 a răspuns:

Uite in cosul de pe Deskop(nu l-am scris corect), daca nu este acolo nu-l mai poti recupera. Imi pare rau, am avut si eu asa cazuri. Funda?

| Iustinica_Iustina_1990 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic dar daca ai golit si cosul unde ajung fisierele si tot restul lucrurilor sterse de tine nu mai ai cum sa-l recuperezi.

| SergiuChiosea explică:

Daca stergi de pe telefon nu se duce in cos, dar am gasit niste programe care recupereaza fisierele dar oricum nu sa primit totul

| SergiuChiosea explică:

Sint multe programe care recuperezi, de exemplu recuva am recuperat fisierul dar nu se deschide, eu am facut backup la telefon si acum am sters toate contactele din greseala si vreau sa le recuperez dar cind deschid acest fisier nu vrea sa se deschida