| raul11 a întrebat:

Am sumsung s3 si vreau sa-mi iau shadow fight 2 da zice ca jocu nu e disponibil in tara noastra, il descarc apk si pun si folderu in obb da zice: dowload failed because you not have purchased this app... e vreo modalitate sa-l iau?

1 răspuns:
| FlorynFlOo a răspuns:

Exista multe metode. Dar toate sunt legate de PIRATERIE, asa ca nu o sa iti raspunda mai nimeni la aceasta intrebare pentru ca incalca drepturile de autor. Daca vrei lasa-mi id-ul tau pe privat