| anonim_4396 a întrebat:

Am telefon de la Orange Stockholm cu abonament. Unde zice ca am internetul. Dar de ce nu merge? Cand dau search pe net imi zice: Probleme de conectivitate date. Comunicarea cu serverul a esuat. Incercati din nou mai tarziu. Ajutor va rog! Dau funda raspunsului folositor! happy

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai ori nu ai activat setarile pentru internet pe telefon, ori nu l-ai activat happy. Daca vrei sa-l activezi umbla la setari si cel mai important suna la numarul retelei tale, de exemplu daca esti pe cosmote suna la 1234 si activeaza extraoptiunea cu internet. Atat pot face pentru tine. Succes!

| BandOfHorses a răspuns:

Trebuie sa ceri de la Orange configuratia de internet mobil.