| Bianca_Ioana_2001 a întrebat:

Am telefon Samsung Galaxy S plus, -am cumparat de pe olx si mi l-am luat cu cynaogenmood si vreau sa dezinstalez cynaogemood. Cum?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu merge să o dezinstalezi.

| Intruder19 a răspuns:

Intri pe sammobile.com/firmwares/, iti faci un cont si cauti ultima versiune de firmware pentru modelul tau.

Descarci odin, bagi telefonul in download mode (volume down + home + power) si flash-uiesti software-ul original cu odin.

http://www.gadget-review.ro/actualizare-android-cu-odin/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai incercat sa intri la manager aplicatii si sa-l dezinstalezi?

| Tumi a răspuns:

Sunt unele aplicatii pe care nu le poti dezinstala