| KrisizZ a întrebat:

Samsung i9301 Galaxy S3 neo, vreau niste pareri despre acest telefon. Merita cumparat? Nu vreau sa regret dupa ca l-am luat, ma intereseaza doar sa fie bun in categoria gaming. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Este bun, doar ca la GTA San Andreas e bata, se misca in lag, in rest, e bun. Cauta video-uri pe youtube sau jocuri pentru S3 Neo.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai daca l-ai luat acuma ce mai vrei? Lumea zice de el in general de bine, asa ca stapineste-l sanatos si asta e.

| KrisizZ explică (pentru KodrutZ):

Nu l-am luat dar ma bate gandul!

| KodrutZ a răspuns (pentru KrisizZ):

Ah, pai depinde ce vrei de la el. Ar mai fi Xiaomi si altele interesante in buget de pina in 1500. Oricum, prea multi bani aruncati intr-un telefon, daca ma intrebi pe mine (nu, nu e vorba de povestea cu strugurii acri si vulpea, pot sa imi iau desteptfon scump cind vreau, dar nu vad sensul).