| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am un abonament de 25 de euro la Telekom care imi da 2gb pe luna de net.eu am consumat luna asta 2, 10gb.cat platesc in plus pentru aia 10mb sau cat se plateste pentru fiecare mb in plus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se plateste 1 euro la fiecare giga in plus. Daca ai facut abonamentul cu cost suplimentar zero, nu platesti nimic in plus dar iti scade viteza de trafic. Uita-te pe contract ce optiune de cost suplimentar ai facut.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia 10mb sunt 100mb...

| Prezidentul a răspuns:

Esti in belgravistan, ce sa mai. laughing

0, 3 - 0, 6 eurocenti depinde ce optiuni folosesti.

Funda pls.

| Bgm_Liviu_1994 a răspuns:

Suna la *123# si iti zice acolo la cost suplimentar