| MadaAndreMada a întrebat:

Am un Alcatelonetouch Orange dabi, nu stiu cum sa pun parola. ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti seta o parola pentru telefonul tau accesand : Settings -> Security -> Phone security.
De fiecare data cand vei porni telefonul o sa-ti fie ceruta aceasta parola.

O zi buna,
Orange Helper

| MadaAndreMada explică (pentru OrangeHelper):

Dar sa blochez ecranul nu pot?

| MadaAndreMada explică (pentru OrangeHelper):

Dar sa blochez ecranul cu parola nu merge?

| GeorgeX1999 a răspuns (pentru MadaAndreMada):

Da, poti. La orice telefon Android se poate bloca ecranul cu parola, cod PIN sau model.

5 răspunsuri:
| GeorgeX1999 a răspuns:

Setari >> Locatie si securitate >> Setare blocare ecran. Asa iti poti pune un model, un PIN sau o parola.