| Canibalu198 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor mi-am luat acum 2 zile un telefon Orange Dabi si are sistem de operare propriu si vreau sa ii pun android dar nu stiu cum... ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vise.Nu poti.

| Jipa95 a răspuns:

Imposibil. u poti pune pe un Iphone windows, cum nu poti pune si pe acel Orange dabi android.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu poti.Cel putin tu...Se poate flash-ui telefonul pe alt sistem de operare dar daca nu stii ce faci ti-l strici ireparabil.Mai bine las-o asa!

| PandeleanuCosmin a răspuns:

Nu se poate