| ZombieCreep a întrebat:

Am un Allview A5 duo... In ultima vreme a mers bine. Pana cand s-a oprit dintr-o data si nu a mai vrut sa porneasca. Am incercat din nou sa-l pornesc. A pornit dar apoi s-a blocat si s-a oprit din nou... Am incercat sa ii fac factory reset dar cand incerc sa il pornesc in recovery imi scrie "Nicio comanda". Pana acum nu am mai reparat Allview-uri (adica nu am mai facut root, nu am mai facut reseturi sau resoftari decat pe Samsung). Ce sa fac?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-l in reparatie! Firma din Brasov care repara este mai serioasa decat cea din Bucuresti (Desi este aceeasi firma, cei de la Brasov sunt mai seriosi). Eu am patit-o. Telefon 0268 336 663, Diangi Grup, Str. Brazilor Nr. 61, Brasov, CP 500313.