| Stefan_Alex_2000 a întrebat:

Am un Allview E2 Living, si acum cateva minute i-am dat un restart, dar imi cere "Privacy Protection password" ca sa il pot debloca. Ma puteti ajuta? Mentionez ca nu e furat si nici gasit. Este al meu, cumparat la abonament la Telekom.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la Telekom de pe alt telefon si spun ce ai patit. Daca nu rezolvi da-i un reset factory dar pierzi totul de pe el.

| alexandra_4554 a răspuns:

Pai, in mod normal ar trebui sa stii aceea parola, e parola pe care tu o setezi, dar daca ai incercat, sau ai uitat-o da suna la Telekom si poate pot ei sa te ajute,