| MC_Ionuţ_1996 a întrebat:

Am un Allview p5 quad si de cand am facut un update la android nu mai functioneaza camera de spate, raspunsul care ma poate ajuta primeste funda

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Este posibil ca aplicatia de camera sa nu fie compatibila cu noua versiune de Android. Incearca sa descarci o alta aplicatie de facut poze (360 Camera este foarte ok) si vezi daca merge asa. Daca nu functioneaza nici asa du'te la un service autorizat sau la un magazin GSM si intreaba'i pe cei de acolo.

| MC_Ionuţ_1996 explică (pentru Nede):

I-am bagat mai multe modele de cyanogenmod dar nu functioneaza si cu nici o aplicatie pentru camera, oricum multumesc pentru raspuns