| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 a întrebat:

Am un BlackBerry z10 si nu mi se mai deschide! as vrea sa ii dau restart si nu stiu daca backup-urile se vor salva pe id-ul meu de BlackBerry? adica daca ii dau restart telefonului si dupa ma conectez cu acelasi cont de BlackBerry id, fisierele salvate se vor restaura pe telefon? e urgent!

1 răspuns:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,pai daca ai un Cont BlackBerry si iti stii id-ul si parola odata resetat telefonul iti poti recupera poze muzica sau documente daca iti re-introduci contul! e la fel ca pe Samsung sau Huawei ai cont facut iti faci copy la fisiere poze si muzica se numeste copie de rezerva in caz ca il resetezi sau iti pierzi telefonul tu ai contul si iti recuperezi chestii de pe el!