| Mainbug a întrebat:

Am un bug pe Huawei p10lite. Am la unele contacte setate niste poze de profil, si gen cand primesc mesaj de la acele persoane, de cele mai multe ori nu apare si imaginea odata cu notificarea, insa cand ma suna apare intotdeauna. I-am dat si resetare din fabrica si tot persista problema. Cam ce e de facut?

1 răspuns:
| AlexAL275 a răspuns:

Încearcă să resetezi telefonul la valorile implicite din fabrică sau așteaptă o actualizare de sistem că poate au remediat problema