| Mainbug a întrebat:

Am un Huawei p10lite si am un bug la el. Nu l-am avut de la inceput. Am la niste contacte din agenda setate poza de profil si cand primesc mesaj de la respectivele persoane nu mai apare poza lor. Apare iconita goala ca si cum nu are poza, desi cand ma suna apare. Am dat si un reset fortat, am luat legatura si cu cei de la Huawei si tot nimic. Au zis sa astept update la Android 8 ca poate se remediaza. De la ce poate fi?

1 răspuns:
| Alex_Alex_1987_VeIC a răspuns:

Poza aia nu e valabila si cand primesti mesaje mi se pare ca e doar cand te suna sau cand vrei tu sa cauti pe cineva in agenda nu te speria telefonul nu are nimic asa este si la mine.