| adriana1991 a întrebat:

Am un cumparat un telefon Samsung S10 am o aplicatie Samsung Health si nu pot sa o deschid, imi scrie nu se poate deschide pe un tel. pe care s-au efectuat operatii de rooting, ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Telefonul e second-hand?

| adriana1991 explică (pentru sierra1):

E nou

| sierra1 a răspuns (pentru adriana1991):

Oops, cineva si-a băgat nasul in softul lui.

| DarthNiger a răspuns:

Cand apare mesajul ala inseamna ca telefonul a fost rootat, poti face update-uri pe el? fiindca din cate stiu daca ai telefonul rootat nu poti face nici update-uri, ma refer la update-uri soft din telefon, nu aplicatii.