| G3orgian a întrebat:

Am un Galaxy S4 Value Edition, l-am cumpărat acum 3 luni și din fabrica, avea android 5.0.1 și dupa 2 săptămâni după ce l-am achiziționat mi-a cerut actualizare soft, i-am dat anulare și din luna în luna îmi cere actualizare soft. Întrebarea mea este: e bine sa îi dau actualizare sau nu?

Răspuns Câştigător
| Sebaseba33 a răspuns:

Da e bine numa sa stii ca o sa ai lag primele 5-10 min ca sa nu te speri

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Instaleaza-l, repara diverse probleme din sistem si adauga functii noi

| G3orgian explică:

Mulțumesc mult! happy